Telefon: 58 532 09 80 Email: info@megabhp.pl

Clinex 4 Dirt 5L , 1L Zobacz większe

WŁAŚCIWOŚCI:

Clinex 4DIRT to skoncentrowany, uniwersalny preparat przeznaczony do usuwania wszelkiego typu trudnych, tłustych zabrudzeń z powierzchni takich, jak: posadzki betonowe, PCV, kamień naturalny i sztuczny, kafle, laminaty, itp. Doskonale rozpuszcza stare zanieczyszczenia olejowo-tłuszczowe pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, zanieczyszczenia ropopochodne i wielowarstwowe powłoki brudu. Skutecznie usuwa zabrudzenia kuchenne i przemysłowe. Nadaje się do mycia maszyn i urządzeń. Może być stosowany w myciu ręcznym i maszynowym oraz do prania odzieży roboczej.

ZASTOSOWANIE: Do mycia wodoodpornych powierzchni w gastronomii, przemyśle przetwórczym, posadzek przemysłowych w halach produkcyjnych, zakładach remontowych i warsztatach samochodowych.

SPOSÓB UŻYCIA: Przed użyciem wstrząsnąć.W zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni stosować rozcieńczenie od 50 do 150 ml / 10 l wody. Do prania odzieży roboczej od 50 do 100 ml/ 10 l wody. Skuteczny w niskich stężeniach Szeroki zakres zastosowań Bezpieczny dla powierzchni aluminiowych Produkt biodegradowalny

Pojemność: 5l, 1l

HŻ/00750/01/2012

Related Products

6 other products in the same category:

Proszę czekać...