Telefon: 58 532 09 80 Email: info@megabhp.pl

APP Półmaska lakiernicza AIRPlus Zobacz większe

Nowoczesna półmaska APP AIR Plus A1+P2 R została zaprojektowana z myślą o trudnych warunkach pracy w środowisku pyłu, aerozoli oraz par substancji niebezpiecznych.

Część twarzowa półmaski APP Air Plus wykonana jest z wysokiej jakości kombinacji termoplastycznego elastomeru (TPE) i polipropylenu (PP).

Dzięki specjalnie zaprojektowanemu kształtowi części twarzowej, idealnie dopasowuje się do różnych typów twarzy.

Specjalnie skonstruowany system rozłożenia taśm nagłowia, eliminuje nieprzyjemne punkty nacisku, zapewniając wygodę i komfort użytkowania szczególnie w przypadku długich okresów stosowania półmaski.

Maska występuje w jednym uniwersalnym rozmiarze i została wyposażona w bardzo szybki i prosty system mocowania pochłaniaczy, które zapewniają szerokie pole widzenia użytkownikowi.

Główne zalety półmaski:

-Uniwersalny rozmiar doskonale dopasowujący się do większości kształtów i wielkości twarzy

-Wykonanie części twarzowej z miękkiego elastomeru zapewnia szczelność i komfort użytkowania

-Niskie opory oddychania dzięki silikonowym zaworom zapewniającym wysoką szczelność i możliwość pracy w dużym zakresie temperatur

-Duża zawartość węgla aktywnego w pochłaniaczach A1 zapewnia długi czas eksploatacji

-Wymienne, wielokrotnego użytku pochłaniacze A1 oraz filtry płaskie P2 R stabilnie zamocowane .

Prosty, szybki, bagnetowy system mocowania filtropochłaniaczy węglowych A1

Konstrukcja części twarzowej oraz miejsca mocowania filtropochłaniaczy i taśm nagłowia nie ograniczają pola widzenia,

Wytrzymałe, wygodne taśmy nagłowia wyposażone w mocne, wyprofilowane zapięcia zaprojektowane tak aby nie ogranczać pola widzenia

Niska waga części twarzowej – tylko 94g

Zastosowanie półmaski:

-Półmaska APP po skompletowaniu z pochłaniaczami A1 oraz filtrami P2R służy do ochrony układu oddechowego przed gazami organicznymi i parami substancji organicznych o temperaturze wrzenia >65 °C oraz aerozolami z cząstek stałych i ciekłych.

Przeznaczona do użytku w:

przemyśle samochodowym, przemyśle chemicznym i drzewnym, podczas produkcji sprzętu gospodarstwa domowego, przemyśle lotniczym, podczas budowy maszyn, obróbki marmuru i prac spawalniczych, podczas wszystkich prac, w trakcie których występują gazy, pary, mgły i pyły wymagające ochrony na poziomie A1+P2R.

Related Products

6 other products in the same category:

Proszę czekać...