Telefon: 58 532 09 80 Email: info@megabhp.pl

Hurtownia BHP Mega, istnieje na rynku od 2000 roku. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem firm w artykuły z zakresu ochrony i bezpieczeństwa pracy.

Na przestrzeni lat dzięki profesjonalnej obsłudze zaufały nam lokalne firmy z Tczewa oraz liczne przedsiębiorstwa na terenie województwa pomorskiego.

Na szczególną uwagę w naszej ofercie zasługuje szeroki asortyment obuwia i odzieży roboczej, środków ochrony osobistej, chemii gospodarczej, narzędzi oraz art. gospodarstwa domowego, art. metalowych i budowlanych. Specjalnie dla klientów lubiących zaopatrywać się w jednym miejscu przygotowaliśmy dział z art. gospodarstwa domowego, ogrodniczymi i nie tylko.

Wraz z rozwojem naszej firmy nieustannie rozszerzamy zakres działalności.

W roku 2013 powstał drugi punkt Hurtowni BHP, który mieści się przy ulicy Jagiellońskiej 54 w Tczewie. Poszerzyliśmy tam asortyment o artykuły hydrauliczne, kanalizacyjne, budowlane oraz tarcicę i płyty OSB.

Od roku 2012 dzięki wykorzystaniu Hafciarek komputerowych oraz prasy do wykonywania nadruków, zajmujemy się kompleksową personalizacją odzieży roboczej oraz firmowej. Od roku 2014 wykonujemy również usługi sitodruku.

W odpowiedzi na lokalne potrzeby zapraszamy również do zapoznania się z naszą oferą wynajmu maszyn oraz świadczeń usług rolniczych.

Bogata oferta oraz wysoko wykwalifikowani pracownicy naszej firmy gwarantują fachową obsługę i zadowolenie klientów. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.


Proszę czekać...